• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
تلاش و امیدواری در مس رفسنجان به ثمر نشست
دسته بندی: تازه های شهر عمومی ورزش و سلامت انتشار: چهارشنبه ۰۱/بهمن/۱۳۹۹

تلاش و امیدواری در مس رفسنجان به ثمر نشست

سرمربی مس رفسنجان پس از کسب سه امتیاز بازی مقابل پیکان تهران، گفت: اگر در بازی های ابتدایی لیگ گل نزدیم و همه ناامید بودند، من پر از امید بودم و اکنون ثمره این امیدواری را گرفتیم.


رفسنجان زیبا| محمد ربیعی در نشست خبری بعد از دیدار مقابل پیکان تهران ضمن عرض خداقوت و خسته نباشید به  هر دو تیم،  با ابراز خرسندی از کسب سه امتیاز با ارزش در خارج از خانه، گفت: بازی از لحاظ فنی کاملا در مدار کنترل ما بود و علاوه بر برد، تیم برتر زمین هم بودیم و در نیمه اول موقعیت های برتری را ایجاد کردیم.

سرمربی مس رفسنجان با بیان اینکه پنالتی ابتدای بازی و اخراج بازیکن مس در نیمه دوم موجب تغییر در ریتم بازی شد، اظهار کرد: تصمیمات داور تیم ما را بسیار تحت فشار گذاشت اما خوشحالم که خوب به بازی برگشتیم و نشان دادیم مس رفسنجان شکل تیم لیگ یکی ندارد.

وی با قدردانی از طی مسیر تیمی مس رفسنجان، بازی مقابل پیکان با دوئل های هوایی را بسیار سخت قلمداد کرد و گفت:  با وجود حاشیه های ابتدای بازی و اتفاقاتی که رخ داد، هیچ اعتراضی به داور نداشتم تا آرامش را به تیم برگردانم.

ربیعی با تقدیر از عملکرد و رشادت شاگردانش، اظهار کرد: خدا را شاکرم که پای بچه ها به گلزنی باز شده است و اگر در بازی های ابتدایی لیگ گل نزدیم و همه ناامید بودند، من پر از امید بودم و اکنون ثمره این امیدواری را گرفتیم.

وی با اشاره به نتایج قابل قبول تیم در جدول لیگ، هدف اول مس رفسنجان را تثبیت تیم در لیگ عنوان کرد و افزود: بچه ها لیاقت بالایی دارند و امیدوارم به جایگاهشان برسند.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید