• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
تکلیف مالکیت مشترک مس کرمان و مس رفسنجان چه می‌شود؟
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی ورزش و سلامت انتشار: یکشنبه ۱۲/تیر/۱۴۰۱

تکلیف مالکیت مشترک مس کرمان و مس رفسنجان چه می‌شود؟

رئیس هیات‌مدیره شرکت ملی مس می‌گوید این شرکت برای هر دو باشگاه فوتبال مس رفسنجان و مس کرمان هزینه خواهد کرد.


رفسنجان زیبا| به گزارش ایسنا، احمد افضلی، رئیس هیات‌مدیره شرکت ملی مس در حاشیه تمرین تیم فوتبال مس رفسنجان اظهار کرد: شرکت ملی مس ایران اهمیت زیادی برای باشگاه‌های خود قائل است. باشگاه مس از باشگاه‌های خوبی است که زحمات زیادی همکاران ما برای این مجموعه کشیده‌اند. تیم فوتبال مس رفسنجان در لیگ قبلی خوش درخشید و بر خود واجب دیدیم که در اولین جلسه تمرین حاضر شویم و دست همکاران را به گرمی بفشاریم. همه  دست به دست هم دادیم که تیم مس رفسنجان در این دوره  آسیایی شود و همه عزیزان با همه توان کار کنند تا تیم را در صدر جدول ببینیم.

وی درباره بودجه باشگاه مس رفسنجان و اینکه آیا با حضور مس کرمان در لیگ برتر آیا بودجه این باشگاه‌ها کم می‌شود؟ هم گفت: خیر! بودجه همان است و توجه ویژه‌ای به باشگاه می شود. قطعا اگر تیم تلاش کند نگاه ویژه‌ای به این تیم خواهیم داشت. اینگونه نیست که بگوییم چون تیم دیگرمان هم به لیگ برتر آمده تیمی جایگاهش تضعیف شود. همه تیم‌ها از نظر ما یکسان هستنند.

او در ادامه گفت: ما در تمام شهرهایی که معدن مس داریم و شرایط لازم را داریم زیرساخت‌ها را ایجاد می‌کنیم. در شهر بابک، رفسنجان و کرمان ورزشگاه ایجاد کردیم و قطعا شرایط از این بهتر خواهد شد. ورزش رقابت است و ما هم برای جوانان فرهنگ‌سازی می‌کنیم. صنایع مس برای جوانان  اهممیت قائل است و همه تیم‌ها باید تلاش کنند و هر تیمی لیاقت دارد در بهترین جایگاه قرار بگیرد. ما دوست داریم تمام تیم‌های بزرگ مطرح باشند و دوست نداریم آنها زمین بخورند.

وی در بخش دیگری ازصحبت‌های خود درباره اینکه شرکت ملی مس دو تیم در لیگ برتر دارد هم گفت: ما یک شرکت خصوصی هستیم و تمام معادن ما در شهرهای مختلف تقسیم شده‌اند. سرمایه‌گذاری ما برای جوانان آن شهر است. تلاش می‌کنیم که دو تیم در بالای جدول باشند و اگر در آینده از نظر AFC برای مالکیت مشترک مشکلی بود، مساله را حل خواهیم کرد.

او درباره اینکه آیا باشگاه تراکتور قرار است به شرکت مس ورزقان منتقل شود؟ هم گفت: در سطح من نیست که درباره آن صحبت کنم و این موضوع باید در سطح کلان ملی بررسی شود و اگر واقعا تصمیم‌گیران کلان به نتیجه برسند که این اتفاق رخ بدهد، ما هم وظیفه داریم که بر اساس قانون عمل کنیم. در کل تصمیم‌گیری نشده است.


  1. علی محمد ی

    خودش میگه ما در تمام شهرهایی که معدن مس داریم زیرساخت های ورزشی ایجاد میکنیم. پس طبق چه قانونی در کرمان هزینه میکنید. چرا از جیب مردم رفسنجان در کرمان خرج می‌شود که هیچ ربطی به معدن مس ندارد

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید