• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
تولید ۳۲ میلیون تن سنگ سولفور، اکسید و باطله در سه‌ماهه نخست امسال در معدن مس سرچشمه
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: یکشنبه ۰۴/تیر/۱۴۰۲

تولید ۳۲ میلیون تن سنگ سولفور، اکسید و باطله در سه‌ماهه نخست امسال در معدن مس سرچشمه

مدیر امور معدن مجتمع مس سرچشمه رفسنجان از ثبت رکورد جدید تولید سولفور، اکسید و باطله در معدن مس سرچشمه خبر داد.


رفسنجان زیبا | مدیر امور معدن مجتمع مس سرچشمه رفسنجان گفت: خداوند را شاکریم که در سه‌ماه نخست سال ۱۴۰۲ در سایه الطاف الهی و تدابیر مدیریت ارشد شرکت ملی صنایع مس ایران، مدیریت و معاونت تولید مجتمع و امورهای پشتیبانی و پیمانکاران در سال مهار تورم و رشد تولید، موفق به ثبت رکورد جدید تولید سولفور، اکسید و باطله در معدن مس سرچشمه شدیم.

مهندس محمدسجاد جعفری در تشریح آمار عملکرد تولید سه‌ماهه نخست امسال و رکوردهای تولیدی و مقایسه آن با سه‌ماهه نخست ۱۴۰۱ اظهار کرد: در بهار امسال مجموعه سولفور ارسالی به کارخانجات فرآوری به میزان ۸ میلیون و ۲۶۶ هزار و ۷۹۵ تن با عیار ۶۱ صدم بوده و نیز یک‌میلیون و ۲۶۹ هزار و ۳۷۵ تن اکسید با عیار ۲۸۲ هزارم از معدن مس سرچشمه ارسال شد.

وی در حوزه تولید باطله هم گفت: در این مدت به میزان ۲۲ میلیون و ۹۲۲ هزار و ۱۷۰  تن باطله داشتیم و مجموع کل استخراج هم در این بازه زمانی ۳۲ میلیون و ۴۵۹ هزار و ۳۴۰ تن بود که ۲۳.۴ درصد رشد بالاتر از برنامه پیش‌بینی تولید را شاهدیم.

جعفری بیان کرد: نسبت به مدت مشابه در سه‌ماهه سال قبل این تولیدات ۵۰ درصد رشد داشته که از همه همکاران در همه ارکان مجموعه قدردانی می‌کنم.

مدیر امور معدن مجتمع مس سرچشمه رفسنجان افزود: در مجموع تولید سه ماهه جاری نسبت به برنامه پیش‌بینی تولید به میزان ۳۲ میلیون و ۴۵۹ هزار و ۳۴۰ تن بود که با رشد ۲۳.۶ درصد روبه‌رو بوده‌ایم و این عملکرد نشانگر خودباوری، انسجام، یکپارچکی و استفاده از توانایی‌ها و بهره‌گیری از استانداردهای مدیریتی است.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید