• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
تماشای اجراهای محیطی در رفسنجان فقط بصورت آنلاین امکانپذیر است
دسته بندی: عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: چهارشنبه ۱۰/دی/۱۳۹۹

تماشای اجراهای محیطی در رفسنجان فقط بصورت آنلاین امکانپذیر است

دبیر ستاد برگزاری دومین جشنواره تئاتر سردار سلیمانی در رفسنجان گفت: پخش زنده اجراهای محیطی همه روزه طبق جدول زمانبندی شده از طریق صفحات مجازی در اینستاگرام قابل دسترسی خواهد بود.


رفسنجان زیبا| دبیر ستاد برگزاری دومین جشنواره تئاتر سردار سلیمانی در گفت و گو با خبرنگار حوزه سینما و تئاتر رفسنجان با اشاره به اینکه تماشای اجراهای رفسنجان فقط به صورت آنلاین امکانپذیر است، گفت: پخش زنده اجراهای محیطی همه روزه طبق جدول زمانبندی شده از طریق نشانی @farhangrafsanjan و @titrerafsanjan.ir در اینستاگرام قابل دسترسی خواهد بود.

ایمان محمدآبادی با تأکید بر اینکه تمام تلاش برنامه ریزان و برگزار کنندگان جشنواره در رفسنجان بر اجرای مطلوب و مؤثر خواهد بود، افزود: تمامی اجراهای محیطی در فضاهای پیش بینی شده با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار می شود.

وی خاطرنشان کرد: دومین جشنواره تئاتر سردار آسمانی عصر امروز چهارشنبه دهم دی به صورت رسمی با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در مجموعه گلستان امین آغاز به کار میکند.

شایان ذکر است که نمایش آثار برگزیده بخش خیابانی دومین جشنواره تئاتر سردار آسمانی از دهم تا چهاردهم دی ماه در مجموعه های گلستان امین و شهرزاد برگزار و به صورت زنده از طریق اینستاگرام پخش می شود.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید