• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
تعاونی ها سهامداران خود را از سردرگمی خارج کنند/شرکت تعاونی پسته رفسنجان شفافیت عملکرد ندارد
دسته بندی: تازه های شهر عمومی انتشار: سه شنبه ۰۳/اسفند/۱۴۰۰

تعاونی ها سهامداران خود را از سردرگمی خارج کنند/شرکت تعاونی پسته رفسنجان شفافیت عملکرد ندارد

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی گفت: عملکرد برخی تعاونی ها موجب سردرگمی مردم شده و ضرورت دارد اداره تعاون تکلیف تعاونی ها را روشن و مردم را از سردرگمی خارج کند.


#رفسنجان_زیبا| به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خدمت، نماینده مردم رفسنجان و انار در دیدار با مصباح مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان اظهار کرد: بسیاری از تعاونی ها علمکرد بدی دارند و پرونده تعاونی ها در استان کرمان سیاه است.

وی با اشاره به اینکه در رفسنجان شرکت تعاونی تولیدکنندگان پسته با ۷۵ هزار عضو شفافیت عملکرد ندارد و انتخابات آن قانونی برگزار نمی شود، افزود: ضرورت دارد علاوه بر ناظران شرکت، ناظران نامحسوس عملکرد این شرکت را رصد و گزارش ارائه دهند.

حجت الاسلام جلالی ادامه داد: عملکرد برخی تعاونی ها از جمله کشت و صنعت، کنکاش و… موجب سردرگمی مردم شده و ضرورت دارد اداره تعاون تکلیف تعاونی ها را روشن و مردم را از سردرگمی خارج کند.

وی به بحث مشاغل خانگی پرداخت و تصریح کرد: می توانیم با کمترین هزینه مشاغل خرد و خانگی راه اندازی کنیم و بانوان ضمن کسب درآمد از محل شغل خانگی خود کانون گرم خانواده را نیز حفظ کنند و اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این زمینه حمایت های لازم را انجام دهد.

نماینده مردم رفسنجان و انار بر همکاری اداره تعاون، با سازمان فنی و حرفه ای برای مهارت آموزی در مشاغل مختلف تأکید کرد.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید