• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
تشریح ویژه برنامه های هفته بزرگداشت شهدا در رفسنجان/ قدردانی رئیس بنیاد شهید از شهرداری و شورای شهر
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: یکشنبه ۱۴/اسفند/۱۴۰۱

تشریح ویژه برنامه های هفته بزرگداشت شهدا در رفسنجان/ قدردانی رئیس بنیاد شهید از شهرداری و شورای شهر

رئیس بنیاد شهید رفسنجان در جمع خبرنگاران با تشریح ویژه برنامه های هفته بزرگداشت شهدا، از شهرداری و شورای ششم تشکر کرد.


دهقان رجبی با اعلام این خبر گفت: همزمان با عید نیمه شعبان و در آستانه روز شهید و هفته بزرگداشت شهدا از کتاب «حاج محمد» روایتی از زندگی معلم شهید حاج محمد میرزابیگی رونمایی می شود.

وی افزود: افتتاح نمایشگاه دانش آموزان با نیازهای ویژه ذهنی آموزشگاه شهید میرزابیگی و کاشت نهال برای هم عهدی با معلمان شهید حاج محمد میرزابیگی و سیدعباس حسینی از دیگر برنامه های روز بزرگداشت شهداست.

رئیس بنیاد شهید رفسنجان ادامه داد: تجلیل از نویسندگان دفاع مقدس در جشن نیمه شعبان و برپایی نمایشگاهی با محوریت دفاع مقدس از دیگر برنامه های بنیاد شهید برای ایجاد انگیزه در تألیف آثار حوزه دفاع مقدس است.

دهقان رجبی هم چنین با قدردانی از رویکرد مثبت شهرداری و شورای شهر، از همکاری و مساعدت شهرداران شورای پنجم و ششم با بنیاد شهید تشکر کرد و گفت: خوشبختانه مدیران در دوره جدید دغدغه دارند و حتی بسیار جلوتر از ما حرکت می کنند.

وی افزود: باید به شهرداری و کسانی که در حوزه معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری در زمینه شهدا فعالیت می کنند تبریک گفت؛ زیرا منابع و فرصت ها زودگذرند و اگر از آن ها بهره نبریم، از دست می روند.

مصطفی دهقان رجبی در ادامه از تشکیل جلسات مستمر کمیته نامگذاری در شورای شهر به منظور پاسخ به مطالبات خانواده شهدا خبر داد و گفت: درخواست خانواده شهدا در جلسات مطرح و در صورتی که قبلا نامی از شهید نباشد، به نام وی نامگذاری می شود،

وی افزود: سعی شده مناسبت و نزدیکی منزل شهید یا خانواده و بستگان وی در نامگذاری ها مورد توجه قرار گیرد و سعی میکنیم در این باره به دغدغه خانواده شهدا پاسخ دهیم.

 


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید