• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
تحقق مدیریت مشارکتی در شهرداری با راه اندازی سامانه نظام جامع پیشنهادات
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: دوشنبه ۲۹/آذر/۱۴۰۰

تحقق مدیریت مشارکتی در شهرداری با راه اندازی سامانه نظام جامع پیشنهادات

مشاور اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رفسنجان، گفت: از تمامی صاحبنظران درخواست داریم نظرات و ایده های خود را در سامانه ثبت کنند.


رفسنجان زیبا| به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری رفسنجان، سیدعباس حسینی در جمع مدیران و اساتید حوزه مدیریت، با اشاره به اینکه «شما هم نقش دارید» شعار سامانه نظام جامع پیشنهادات شهرداری رفسنجان است، راه اندازی این را در راستای تحقق مدیریت مشارکتی دانست.

مشاور ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ادامه داد: ماهیت و مدیریت کار شهرداری بسیار متنوع و زیاد است؛ لذا ضرورت دارد ایده های مختلف به ویژه ایده های خلاقانه از شهروندان، صاحب نظران و کارمندان شهرداری اخذ و در سامانه ثبت و از آنها استفاده شود.

وی سامانه نظام جامع پیشنهادات را ایده ای جهانی عنوان کرد که بیشتر شرکت های دنیا از آن استفاده می کنند و افزود: این سامانه موضوع ماده ۲۰ قانون کشوری است و آیین نامه های اجرایی آن سالها قبل در هیأت دولت به تصویب رسیده اما بسیاری از ارگان ها به سمت آن نرفته اند و تنها تعدادی از شهرداری های کلان شهرها از این سامانه استفاده کرده اند.

مشاور ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رفسنجان گفت: شهرداری رفسنجان نخستین ارگان در استان کرمان و در سطح شهرستان های کشور است که برای راه اندازی این سامانه اقدام کرده است.

وی با تأکید بر اینکه طرح های پیشنهادی مصوب امتیازدهی شده و سپس به مرحله اجرا می رسند، گفت: طرح هایی که در این سامانه ارائه می شوند، از سوی معاونین، مسئولین و مدیران هر بخش داوری و بر اساس شاخص ها و آیتم ها امتیازبندی می شوند.

مشاور ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رفسنجان گفت: مالکیت فکری و معنوی تمامی ایده ها و طرح هایی که در سامانه ثبت می شود برای صاحب طرح رعایت می شود.

وی با اشاره به اینکه فاز نخست سامانه نظام جامع پیشنهادات امروز رونمایی شده است و توسعه این سامانه در دستور کار است، افزود: از همه صاحب نظران، اساتید و شهروندان درخواست داریم نظرات و ایده های خود را در این سامانه ثبت نمایند.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید