• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
تجهیزات بیمارستان های رفسنجان و انار به زودی نصب می شود
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: سه شنبه ۰۸/تیر/۱۴۰۰

تجهیزات بیمارستان های رفسنجان و انار به زودی نصب می شود

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی گفت: طی دیدار با معاون درمان وزارت بهداشت، دستگاه ام آر آی بیمارستان علی بن ابیطالب (ع) رفسنجان و سی تی اسکن بیمارستان انار به زودی وارد شهرستان ها شده و نصب می شوند.


رفسنجان زیبا| حجت‌الاسلام دکتر حسین جلالی با اشاره به دیدار با دکتر جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اظهار کرد: با توجه به اینکه بحث سی تی اسکن بیمارستان شهرستان انار با مشکل مواجه شده بود و موضوع جمعیت این شهرستان مطرح بود، پیگیری و عنوان کردیم که شهرستان در مسیر ترانزیتی است و دارای جمعیت پنهان است و در کمیسیون خاص مطرح شود، که الحمدلله خارج از برنامه و بدون توجه به شاخص ها و ملاک ها، سی تی اسکن انار مورد تصویب قرار گرفت.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس با اشاره به موضوع ام آر آی بیمارستان رفسنجان، گفت: با توجه به اینکه بخش خصوصی قراردادش تمام شده است بنابراین در نوبت ام آر آی بودیم، مشکل تخصیص ارز داشتیم که چند روز پیش طی ملاقات با یکی از معاونان بهداشت با واحد تخصیص ارز تماس گرفته شد و ارز مورد نظر تخصیص داده شد.

حجت الاسلام جلالی خاطرنشان کرد: بخش آنکولوژی بیمارستان علی بن ابیطالب (ع) هم که با ۸۵ درصد پیشرفت همراه است بحث دیگری بود که در این دیدار مطرح شد و با توجه به اینکه دکتر جان بابایی طی سفر به رفسنجان از این بخش بازدید کرده است، برای تکمیل آن و همچنین تکمیل اورژانس بیمارستان مرادی قول مساعد داد.

وی در خصوص بیمارستان انار هم یادآور شد: در این زمینه از طریق دکتر تقوی نژاد پشتیبانی وزارت بهداشت پیگیر هستیم که تا پایان دولت بودجه آن تخصیص داده شود و به افتتاح برسد.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید