• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
تا هفته سوم؛ سه بازی و یک امتیاز دستاورد مس رفسنجان در لیگ برتر
دسته بندی: تازه های شهر عمومی ورزش و سلامت انتشار: پنجشنبه ۰۶/آذر/۱۳۹۹

تا هفته سوم؛ سه بازی و یک امتیاز دستاورد مس رفسنجان در لیگ برتر

تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان درسه بازی اخیرش در لیگ برتر فوتبال کشور توانست تنها یک امتیاز از دریای لیگ بیستم به دست آورد.


به گزارش #رفسنجان_زیبا؛ تیم صنعت مس رفسنجان که دو بازی قبلی اش را به حریفان خود واگذار کرده بود، چهارشنبه پنجم آذر ماه در ورزشگاه امام خمینی اراک به مصاف آلومینیوم رفت.
مسی ها که در دو دیدار قبل نتوانسته بودند دست کم کسب امتیاز کنند، در این دیدار تنها موفق به کسب یک امتیاز شدند.
با وجود اینکه تیم آلومینیوم اراک عملکرد ضعیف تری نسبت به مسی ها در لیگ از خود نشان داده بود و شرایط تقریبا شبیه به مسی ها داشت، انتظار می‌رفت تیم مس بتواند سه امتیاز این دیدار را از آن خود کند؛ اما با بی تدبیری و سهل انگاری نتوانست توپی را وارد دروازه حریف کنند و در پی آن اراک هم که موفق به گلزنی نشد، باعث شد تا بازی با تساوی صفر بر صفر به پایان برسد و مسی ها همچنان در رده شانزدهم جدول باقی بمانند.
مس رفسنجان در سومین دیدار از لیگ بیستم نسبت به بازی های قبل توانست عملکرد بهتری از خود نشان دهد که آن هم نتیجه بازی ضعیفی بود که اراکی ها از خود به نمایش گذاشتند.
ضعف های تکنیکی ستاره های مس در این دیدار بیشتر از ضعف‌های تاکتیکی به چشم می‌خورد، از دروازه تا خط حمله بازیکنان در کنترل ضربات و پاس سالم مشکل داشتند.
از آنجایی که انتظار می رفت محمد ربیعی در نیمه دوم استراتژِی بهتری نسبت به بازی های قبل به کار بگیرد، تعویض هایش ثمری نداد و در حالی که در اواسط نیمه دوم مسی ها از نیمه صاحب زمین بودند و موقعیت های نسبتا خطرناکی روی دروازه حریف ایجاد کردند، اما دو تعویض همزمان مس نتیجه معکوس داد و آلومینیوم اراک سوار بازی شد و فشار کمتری روی دروازه احساس کرد.
گویی تعویض ها فقط برای این بود که مس بازیکنانش را به رخ بکشد و آنها هم با چرخی در زمین عرضه اندامی کنند.
به جز در موقعیت فرار محسن اذرباد و ضربه سر علیرضا قاضی که بی نتیجه بود، بازهم شاگردان ربیعی نتوانستند از کناره‌های زمین بازی آفرین شوند در صورتی که مسی ها می توانند از کناره‌ها به طبع بازی بهتری از خود به نمایش بگذارند.
نارنجی پوشان رفسنجانی با کسب یک امتیاز به خانه برگشتند تا برای دیدار با حریف قدر و قدرتمند شان تراکتور تبریز خود را آماده کند‌.
گفتنی است که مس رفسنحان برای حفظ جایگاهی مناسب در لیگ برتر باید به فکر چاره‌ای باشد و سعی کند امتیازی از دست ندهند.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید