• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
 • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
 • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
 • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
تأکید نماینده رفسنجان بر ضرورت خودکفائی و اشتغال مددجویان کمیته امداد
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: پنجشنبه ۲۱/اسفند/۱۳۹۹

تأکید نماینده رفسنجان بر ضرورت خودکفائی و اشتغال مددجویان کمیته امداد

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی گفت: باید تلاش بیشتری شود که مددجویان کمیته امداد با درآمدی که از محل خودکفائی به دست می آورند، عزتمندانه زندگی کنند.


رفسنجان زیبا| حجت الاسلام حسین جلالی با اشاره به همایشی که با حضور رئیس کمیته امداد امام خمینی کشور، معاون رئیس جمهور و جمعی از مسئولان و نمایندگان مردم در مجلس در مصلی کرمان برگزار شد، گفت: در این همایش غرفه های اشتغالزایی و توانمندسازی کمیته امداد برپا شده بود و شاهد همکاری خیلی خوبی بین کمیته امداد و سپاه برای تأمین جهیزیه نوعروسان نیازمند هم بودیم.
نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: باید برای توانمندسازی و اشتغال مددجویان کمیته امداد تلاش و مساعدت بیشتری صورت گیرد تا مددجویان بتوانند با درآمدی که خودشان از محل تولیدات و خودکفائی کسب می کنند، عزتمندانه زندگی کنند.


 1. اردشیر

  نماینده محترم رفسنجان چرا با پول معدن مس رفسنجان در کرمان استادیوم و.. میسازند مگر ما باید هزینه کرمان را بدهیم چرا سهم اشتغال رفسنجانی ها فقط ۴۰ درصد از معدن هست(سهم سیرجانی ها از گل گهر ۸۵ درصد است)
  بارها دیدیم که جنابعالی در این مورد پیگیری کردید ولی یک بسیج عمومی برای گرفتن حقوق رفسنجان لازم هست مگر از کرمان به ما چه میرسد جز بدبختی من الله التوفیق

  ۲
  • عرفان مطلبی پاقلعه

   متشکر همشهری عزیز که اطلاع رسانی کردی دوستان و سایت خوب رفسنجان زیبا تا میتوانیم اطلاع رسانی کنیم تا حقمان بیشتر ضایع نشود

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید