• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
بزرگترین کارخانه سولفات آمونیوم کشور در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان راه‌اندازی می‌شود
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: سه شنبه ۱۵/فروردین/۱۴۰۲

بزرگترین کارخانه سولفات آمونیوم کشور در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان راه‌اندازی می‌شود

مدیرکارخانه سولفات آمونیوم رفسنجان گفت: بزرگترین کارخانه سولفات آمونیوم کشور در منطقه ویژه رفسنجان در حال تجهیز کارگاه است و به زودی راه‌اندازی خواهدشد.


رفسنجان زیبا | به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان، دهمین سه‌شنبه‌های صنعتی منطقه ویژه به منظور بازدید از واحدهای صنعتی با حضور روح الله بهرامشاهی مدیرعامل برگزار شد.

دیدار با مهندس علی بساوند مدیر کارخانه سولفات آمونیوم و کسب اطلاع از مراحل ساخت و راه‌اندازی کارخانه سولفات آمونیوم که فرصتی ارزشمند در راستای تأمین نیازهای اساسی کشور است، از اهم برنامه های بازدید امروز بود.

علی بساوند مدیر کارخانه با بیان اینکه طرح توسعه کارخانه نیز جزو برنامه های پیشرو است؛ اضافه کرد: با راه اندازی این کارخانه، تولیدات علاوه بر تامین نیازهای داخل کشور به سایر کشورها نیز صادر می شود.

مدیر کارخانه سولفات آمونیوم با اشاره به نیاز سالانه این کارخانه به ۲۸ هزار تن اسید، بیان کرد: در فاز اول این این کارخانه ۶۰ هزار تن سولفات آمونیوم گرانول و در فاز دوم ۳۰ هزار تن سولفات آمونیوم کریستال تولید خواهد شد.

وی از اشتغالزایی ۲۰۰ نفر در این کارخانه خبر داد و تصریح کرد: پیش‌بینی می‌شود طی ۴ تا ۵ ماه آینده این کارخانه به بهره‌برداری می‌رسد.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید