• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
برگزیدگان‌ بیست‌و‌یکمین جشنواره پایان‌نامه‌های دینی و قرآنی کشور معرفی شدند
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: پنجشنبه ۲۵/آبان/۱۴۰۲

برگزیدگان‌ بیست‌و‌یکمین جشنواره پایان‌نامه‌های دینی و قرآنی کشور معرفی شدند

اختتامیه بیست‌و‌یکمین جشنواره پایان‌ نامه‌های دینی و قرآنی کشور در دانشگاه حضرت ولیعصر(عج) رفسنجان برگزار و برگزیدگان معرفی شدند.


رفسنجان زیبا| در مراسم اختتامیه که با حضور معاون وزیر علوم و جمعی از مسئولان شهرستان در تالار خیام دانشگاه حضرت ولیعصر(عج) برگزار شد، از برگزیدگان تجلیل بعمل آمد.

بر همین اساس و با آراء هیأت داوران، در مقطع دکتری آقایان بهزاد جلالوند، حمید رضا فاضلی و خانم سیده شیما انوشه به ترتیب اول تا سوم شدند و خانم فاطمه نادری پاریزی و آقایان سید جعفر بدری و مهدی جامعی شایسته تقدیر شناخته شدند.

هم چنین در مقطع کارشناسی ارشد خانم ها مهسا علی داد ابهری و منصوره جعفری رتبه اول (مشترک) را از آن خود کردند و  خانم ها زینب جعفری و زهره شریعت ناصری رتبه دوم (مشترک) را به خود اختصاص دادند و خانم مریم زارع گاریزی سوم شد.

شایان ذکر است، خانم زهرا فیاض بخش، آقای محمد امین تقوی فردود و خانم عاقله مقدم در مقطع کارشناسی ارشد شایسته نقدیر و مورد تجلیل قرار گرفتند.

در این مراسم هم چنین از پوستر کنگره شهید عارف حاج علی محمدی‌پور و دوره چهار ساله حفظ قرآن کریم رونمایی شد؛ کنگره شهید عارف حاج علی محمدی‌پور با محورهای حق مداری و ولایت مداری، اخلاق مداری و خانواده محوری، نقش بانوان در فرهنگ ایثار و شهادت، افق ها، آرمان ها، راهبردها ۱۶ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ در دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان برگزار می شود.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید