• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
برپایی اردوی راهیان پیشرفت در دانشگاه ولیعصر(عج) در راستای مأموریت های بسیج دانشجویی
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: پنجشنبه ۱۰/آذر/۱۴۰۱

برپایی اردوی راهیان پیشرفت در دانشگاه ولیعصر(عج) در راستای مأموریت های بسیج دانشجویی

اردوی راهیان پیشرفت ویژه خواهران به همت بسیج دانشجویی دانشگاه جهت بازدید علمی یک‌روزه از شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر سیرجان برگزار گردید.


رفسنجان زیبا| به گزارش روابط عمومی دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان، یاسین افضلی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه ولی‌عصر (عج) رفسنجان با اشاره به اهداف اردوهای پیشرفت، برپایی آن را در راستای تحکیم هویت ملی و تقویت روحیه خودباوری و جریان سازی و گفتمان سازی علم و فناوری دانست.

وی افزود: جلب توجه عموم جامعه به سوی پیشرفت‌های فناورانه و نوآورانه، گسترش سطح دغدغه‌مندی دانشجویان نسبت به فضای علمی کشور، معرفی دقیق‌تر دستاوردهای انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران از جمله اهداف این اردوهاست.

افضلی ادامه داد: در همین راستا ۲۵۰ نفر از دانشجویان دانشگاه ولی عصر (عج) در قالب پنج دستگاه اتوبوس از شرکت صنعتی و معدنی گل گهر سیرجان در سه بخش مجتمع شماره یک دیسپاچینگ، دستگاه سنگ شکن و مجتمع جهان فولاد بخش ذوب آهن بازدید کردند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه ولیعصر(عج) هم چنین از برنامه ریزی برای برگزاری اردوی راهیان پیشرفت مجتمع مس خاتون آباد شهربابک برای برادران دانشجو و اردوی مجتمع مس سرچشمه خبر داد.

وی تصریح کرد: به حول و قوه الهی در حال برنامه‌ریزی برای بازدید از شرکت بهیار صنعت اصفهان، پتروشیمی شهید تندگویان و بازدید از صنایع دفاعی آبی خلیج فارس بندرعباس، شرکت رویان تهران و… هستیم.

افضلی بازخورد نهایی دانشجویان از این بازدید را فوق‌العاده مثبت دانست و گفت: از روابط عمومی شرکت معدنی و صنعتی گل گهر که ما را در این بازدید یاری کردند تشکر و قدردانی می نمائیم.

شایان ذکر است، اردوهای راهیان پیشرفت در راستای مأموریت نهایی بسیج دانشجویی در سطح دانشگاه و جامعه که بر روی مسئله امیدآفرینی جوانان تکیه دارد به صورت هدف‌های میان مدت توسط بسیج دانشجویی برگزار می‌شود.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید