• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
برنامه های هفته مقاومت در رفسنجان اعلام شد
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: پنجشنبه ۰۴/دی/۱۳۹۹

برنامه های هفته مقاومت در رفسنجان اعلام شد

ویژه برنامه های گرامیداشت شهید سلیمانی در هفته مقاومت از سوی ستاد ترویج مکتب سلیمانی اعلام شد.


رفسنجان زیبا| حسینی دبیر ستاد ترویج مکتب سلیمانی در رفسنجان با اشاره به تشکیل کمیته های فرهنگی هنری، عمرانی خدماتی، پزشکی درمانی، بانوان، مراسمات و تشریفات، امنیت و انتظامات در این ستاد گفت: تمامی برنامه های هفته مقاومت از سیزدهم دی آغاز و تا نوزدهم دی ادامه خواهد داشت.

سید احسان حسینی برگزاری مسابقه دلنوشته «قاسم من» و برگزاری جشنواره تئاتر ملی خیابانی در رفسنجان را از جمله این برنامه ها عنوان کرد و افزود: برپایی ویژه برنامه «ما همه دختران زینبیم» و اجرای شب شعر و خاطره با حضور پیشکسوتان و همرزمان شهید سلیمانی از دیگر برنامه های هفته مقاومت است.

وی هم چنین از برپایی نمایشگاه عکس و تولیدات موسیقی به همت گروههای فرهنگی و هنری خبر داد و گفت: مسابقه وصیت نامه شهید سلیمانی و قصه گویی و بیان رشادت های مدافعین حرم نیز در این هفته برگزار می شود.

حسینی در ادامه به برپایی جشنواره تولیدات آثار فرهنگی هنری با عنوان «روایت یک مکتب» اشاره کرد و افزود: برگزاری رزمایش مواسات و کمکهای مؤمنانه و اردوهای جهادی و اعزام نیروهای پزشکی به مناطق محروم از دیگر برنامه های ستاد در هفته مقاومت است.

دبیر ستاد ترویج مکتب سلیمانی با بیان اینکه یادواره شهدای رفسنجان همزمان با آیین گرامیداشت سردار سلیمانی در مصلای امام خامنه ای برگزار می شود، اظهار کرد: راه اندازی حسینیه سیار و نواختن زنگ مقاومت در راستای ترویج مکتب شهید سلیمانی در فضای مجازی نیز از برنامه های هفته مقاومت است.

وی با قدردانی از مشارکت ادارات، نهادها و دستگاههای اجرایی شهرستان گفت: تمامی برنامه ها و اقدامات مرتبط با شهید سلیمانی با همکاری تمامی ارگانها و تنها با مجوز ستاد برگزار می شود.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید