• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
بررسی ایجاد گمرک تخصصی ماشین‌آلات معدنی، صادرات فرآوردهای نفتی و مس در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: سه شنبه ۱۴/تیر/۱۴۰۱

بررسی ایجاد گمرک تخصصی ماشین‌آلات معدنی، صادرات فرآوردهای نفتی و مس در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان

به‌منظور ایجاد گمرک تخصصی ماشین‌آلات معدنی، فرآورده‌های نفتی، مس و دیگر موارد جلسه‌ مدیرعامل منطقه ویژه رفسنجان و معاون امور گمرکی گمرک جمهوری اسلامی ایران در تهران برگزار شد.


رفسنجان زیبا| به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان، روح‌الله بهرام‌شاهی به‌منظور پیگیری ایجاد گمرک تخصصی در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان در حوزه ماشین‌آلات معدنی، فرآورده‌های نفتی، مس و دیگر موارد روز دوشنبه با آقای عسکری معاون امور گمرکی گمرک جمهوری اسلامی ایران دیدار کرد.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان اظهار داشت: با توجه به پتانسیل‌هایی که در منطقه ویژه رفسنجان وجود دارد راه‌اندازی گمرک تخصصی در رشته‌های مختلف یکی از اهدافی‌ست که دنبال می‌کنیم و در بحث صادرات فرآورده‌های نفتی با توجه به استقبال مدیرعامل اتحادیه صادرکنندگان فرآورده‌های نفتی ایران، این توان در منطقه رفسنجان وجود دارد.

عسکری معاون فنی و امور گمرکی گمرک جمهوری اسلامی ایران هم در این جلسه ضمن اعلام حمایت‌های لازم جهت ایجاد گمرک تخصصی در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان گفت: در این راستا مکاتبات لازم انجام شود که پس از بررسی نسبت به ایجاد گمرک تخصصی ماشین‌آلات سنگین و فرآورده‌های نفتی و دیگر موارد اقدامات لازم صورت گیرد.

شایان ذکر است: در این جلسه همچنین پیرامون ارتقاء سطح گمرک منطقه ویژه از ریاست به مدیریت جهت ارائه خدمات بهتر بحث و گفت‌وگو شد.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید