• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
با ورود به هفته چهارم لیگ برتر؛ تب تند محمد ربیعی به عرق سرد نشست
دسته بندی: تازه های شهر عمومی ورزش و سلامت انتشار: پنجشنبه ۱۳/آذر/۱۳۹۹

با ورود به هفته چهارم لیگ برتر؛ تب تند محمد ربیعی به عرق سرد نشست

محمد ربیعی سرمربی مس رفسنجان که پیش از شروع لیگ برتر تنها هدفش را بقا در لیگ برتر می دانست در چهارمین هفته از شروع لیگ برتر با سومین شکست تیمش مواجه شد.


به گزارش#رفسنجان_زیبا؛ مس رفسنجان که لیگ برتر را طوفانی شروع کرده بود و از پیروزی های متعدد در بازیهای تدارکاتی خوش خیالی میکرد، در چهارمین هفته رقابت‌ها در مقابل تراکتور سازی تبریز نتیجه را واگذار کرد تا سیلی محکمی از لیگ برتر دریافت کند.
پیش از این نارنجی پوشان رفسنجان در مقابل استقلال تهران، گل گهر سیرجان، آلومینیوم اراک صف آرایی کرده بودند و تنها موفق به دریافت یک امتیاز از تساوی با آلومینیوم اراک بدست شدند.
مس رفسنجان در دو بازی اول که عینا به یک شیوه وارد زمین شده بود، در مقابل آلومینیوم اراک تیم تازه وارد لیگ برتر نیز موفق به گلزنی نشد و به تساوی با کسب یک امتیاز رضایت داد.
مس رفسنجان در چهارمین هفته از لیگ برتر مقابل تراکتور سازی تبریز حاضر شد و در حالیکه بازی نسبتا خوبی در مقایسه با قبل از خود به نمایش گذاشت و موقعیت های بسیار خوبی روی دروازه حریف خلق کرد، اما باز هم مشکلات همیشگی گریبان گیر مسی ها شد تا این بازی را هم مثل دو بازی ابتدایی واگذار کند.
عدم کیفیت فنی بازیکنان بخصوص عدم کیفیت تکنیکی بازیکنان، عدم کیفیت تاکتیکی و مهمتر از همه تعویض های ناکارآمد و غیر اصولی باعث شد تا نارنجی پوشان رفسنجان در رده شانزدهم جدول باقی بمانند و تراکتوری های تبریز با یک گل و سه امتیاز راهی دیارشان شوند.
از میزبانی متفاوت مس رفسنجان برای تراکتور نسبت به گل گهر که بگذریم، میتوان به تولدهای اتفاقی مسی ها برای سرمربیان تیمهای میهمان اشاره کنیم که همواره در شروع بازی در کنار ادای احترام به شهدا -که به رسم دیرینه باشگاه مس رفسنجان مبدل شده است- دلربایی میکند.
بهتر است مدیران و مشاوران باشگاه مس به جای دست و دلبازی های غیرمرسوم و پیشکش هدایای سنگین به تیم های میهمان، فکری اساسی به حال تیم تازه نفس لیگ برتری شهرفانحان اروند بکنند.
زمستان در راه است، نکند مس رفسنجان ادامه فصل را در خواب زمستانی بگذراند…


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید