• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
اثر ویژه «جشنواره ملی تئاتر مقاومت» در رفسنجان اجرا می شود
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: پنجشنبه ۲۰/آذر/۱۳۹۹

اثر ویژه «جشنواره ملی تئاتر مقاومت» در رفسنجان اجرا می شود

تفاهم‌نامه همکاری در برگزاری هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت، بین مجتمع مس سرچشمه و دبیرخانه این جشنواره امضا شد.


به گزارش #رفسنجان_زیبا؛ براساس این تفاهم‌نامه، مجتمع مس سرچشمه از آثاری که در این جشنواره اجرا می‌شود حمایت خواهد کرد و یک اثر این جشنواره در حوزه کودک و نوجوان، به‌عنوان اثر ویژه در شهرهای رفسنجان، کرمان و سرچشمه اجرا خواهد شد.
مدیر روابط‌عمومی و خدمات اجتماعی مجتمع مس سرچشمه در حاشیه امضای این تفاهم‌نامه گفت: امروز در راستای شعار اساسی مجتمع مس سرچشمه؛ «مس، حامی فرهنگ و هنر»، این اتفاق خوب رقم خورد و به‌صورت رسمی تفاهم‌نامه‌ای بین دبیرخانه هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت و مجتمع مس سرچشمه برای همکاری در برگزاری این جشنواره به امضا رسید.
روح‌الله ابوالهادی افزود: امیدواریم این اتفاق، فتح بابی برای همکاری‌های بیشتر و بهتر در حوزه تئاتر و هنرهای نمایشی باشد.
وی بیان کرد: بر‌اساس تفاهم‌نامه قرار است آثاری از بخش کودک و نوجوان جشنواره تئاتر مقاومت در شهرهای رفسنجان، سرچشمه و کرمان اجرا شود.
مدیر روابط‌عمومی و خدمات اجتماعی مجتمع مس سرچشمه، با اشاره به در پیش بودن نخستین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج‌قاسم سلیمانی، خاطرنشان کرد: امیدوارم حمایت مجتمع مس سرچشمه از جشنواره تئاتر مقاومت، در کمک به ترویج مکتب شهید سلیمانی نیز موثر باشد.

شایان ذکر است که این تفاهم نامه به امضای «حمید نیلی» دبیر هفدهمین جشنواره تئاتر مقاومت، «اصغر صالحی» معاون پشتیبانی مجتمع مس سرچشمه و «روح‌الله ابوالهادی» مدیر روابط‌عمومی و خدمات اجتماعی مجتمع مس سرچشمه رسید.
هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت از ۲۵ آذرماه تا دوم دی‌ماه (با توجه به شرایط ویژه شیوع کرونا) به‌صورت آنلاین در تهران برگزار می‌شود.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید