• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
باشگاه مس رفسنجان بیانیه داد | پیگیری برای برگزاری دربی با حضور تماشاگران تا حصول نتیجه ادامه دارد
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی ورزش و سلامت انتشار: شنبه ۰۲/اردیبهشت/۱۴۰۲

باشگاه مس رفسنجان بیانیه داد | پیگیری برای برگزاری دربی با حضور تماشاگران تا حصول نتیجه ادامه دارد

در پی عدم صدور مجوز حضور تماشاگران برای دربی استان، باشگاه مس رفسنجان در بیانیه ای از پیگیری برای تحقق خواسته به حق مردم رفسنجان و دفاع از حقوق شهروندان و تماشاچیان خبر داد.


رفسنجان زیبا | در آستانه یکی از دیدارهای حساس استان کرمان در رفسنجان، شاهد تصمیم گیری نهادهای استانی برای جلوگیری از ورود تماشاگران به ورزشگاه شهدای مس رفسنجان بوده ایم که شوک بزرگی به جامعه ورزشی، مردم و هواداران رفسنجانی وارد کرده است.

باشگاه مس رفسنجان بر خود می بالد که هواداران بااخلاق رفسنجانی از حامیان و همراهان تیم فوتبال بوده اند و بخش عمده ای از موفقیت های کسب شده مرهون حضور یکپارچه آنان در ورزشگاه ها بوده است.

تصمیم ناگهانی و به دور از انتظار از سوی نهادهای مربوطه برای همشهریان عزیز ما در رفسنجان سخت و دشوار آمده است و ما را بر آن داشت تا برای تحقق مطالبه به حق مردم دست به کار شویم.

در حالی که باشگاه مس بر حضور هواداران در ورزشگاه تأکید دارد و ورزشگاه شهدای مس پیشگام ورود تماشاچیان در روزهای پساکرونا بوده است، چگونه می تواند در مقابل ممنوعیت حضور «یار دوازدهم» تیم فوتبال در رفسنجان کوتاه بیاید؟

ورود هواداران به ورزشگاهها یکی از راههای تزریق نشاط و شادابی به مردم است و نباید به دلیل ضعف میزبانی تیم مقابل در دیدارهای پیشین تماشاگران را از حضور در ورزشگاه منع کرد.

از مسئولین ذیربط تقاضا داریم ضمن توجه به خواسته باشگاه مس رفسنجان که در راستای دغدغه جدی هواداران و مردم عزیز رفسنجان است، از تصمیم خود مبنی بر منع حضور تماشاچیان صرف نظر کرده و برای ورود تماشاگران چاره اندیشی کنند.

باشگاه مس رفسنجان به عنوان سردمدار حمایت از هواداران در رقابت های لیگ برتر، برای خواسته به حق مردم رفسنجان تمام تلاش خود را به کار بسته و از حقوق شهروندان و تماشاچیان دفاع خواهد کرد.

به امید پیروزی و موفقیت ورزشکاران عزیز تیم مس رفسنجان

روابط عمومی و رسانه باشگاه فرهنگی ورزشی مس رفسنجان


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید