• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
اولین دوره مسابقات «روبیک در خانه» برگزار شد
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: پنجشنبه ۱۳/آذر/۱۳۹۹

اولین دوره مسابقات «روبیک در خانه» برگزار شد

مسئول کمیته بازیهای فکری هیأت ورزشهای همگانی رفسنجان از برگزاری نخستین دوره مسابقات روبیک در رفسنجان خبر داد.


به گزارش #رفسنجان_زیبا به نقل از روابط عمومی هیأت ورزشهای همگانی رفسنجان، بهناز شریفی با اعلام این خبر افزود: این مسابقه در راستای طرح ملی آماده باش هیأت ورزشهای همگانی و در ده ماده به صورت مجازی برگزار شد.
وی با اشاره به حضور شرکت کنندگانی از شهرهای کرمان، انار، بم، کشکوئیه و رفسنجان گفت: جوانترین شرکت کننده سیده فاطمه میرافضلی ۹ ساله از رفسنجان و مسن ترین شرکت کننده اکرم بمانی ۲۹ ساله از کشکوئیه بود.
مسئول کمیته بازیهای فکری با بیان اینکه بیشترین تعداد شرکت کننده ها در ماده ۳*۳ بوده است، اظهار کرد: در این ماده آقایان مرتضی مقصودی از کرمان و محمدصالح مشکی از بم بترتیب اول و دوم شدند.
وی افزود: در ماده ۲*۲ محمدصالح مشکی و محمدمهدی مشکی از بم بترتیب مقام اول و دوم را کسب کردند و در ماده هرمی یا پیرامیکس نیز محمدصالح مشکی از بم و محمدامین حسینی نوه از انار به ترتیب اول و دوم شدند.
شریفی ادامه داد: در ماده های روبیک اسکیوب و مکعب ۳*۳ با یک دست نیز بترتیب امیرحسین پران نژاد از رفسنجان و محمدصالح مشکی از بم برگزیده شدند.
بهناز شریفی با اشاره به اینکه بدلیل محدودیت های کرونایی امکان برگزاری مراسم و تجلیل از برندگان وجود ندارد، گفت: هدایای نقدی برندگان به حساب آنان واریز میشود.
وی ضمن قدردانی از حمایت های آقای محسن کریمی رئیس هیأت ورزشهای همگانی شهرستان ، خاطرنشان کرد: کمیته بازیهای فکری بتازگی فعالیت خود را آغاز کرده و مفتخر است ضمن ترویج و توسعه بازیهای فکری و ایجاد زمینه فعالیت برای علاقمندان، به برگزاری مسابقات و جشنواره های متعدد در آینده ای نزدیک اقدام‌ نماید.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید