• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
اولتیماتوم ۴۵ روزه نماینده به دستگاههای ذیربط برای ساماندهی کارتن خواب ها در رفسنجان
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: جمعه ۰۳/اردیبهشت/۱۴۰۰

اولتیماتوم ۴۵ روزه نماینده به دستگاههای ذیربط برای ساماندهی کارتن خواب ها در رفسنجان

حجت الاسلام دکتر جلالی نماینده رفسنجان در جلسه کارگروه آسیب های اجتماعی شهرستان با بیان اینکه معضل کارتن خوابی زیبنده شهر رفسنجان نیست، اظهار کرد: ظرف ۴۵ روز آینده کارتن خواب ها در رفسنجان باید ساماندهی شوند.


رفسنجان زیبا| نماینده مردم شهرستان های رفسنجان و انار در مجلس عنوان کرد: باید طی ۶ مرحله کلیه کارتن خوابها شناسایی، مددکاری و به کمپ های مربوطه و در نهایت به بازار کار معرفی شوند.

عباس بلندی رئیس اداره بهزیستی شهرستان رفسنجان هم حضور خیریه ها برای به ثمر رسیدن این طرح را ضروری دانست و اعلام آمادگی کرد تا با حداقل هزینه که توسط خیرین تأمین می شود این طرح به سامان برسد.

محمد مختاری شهردار رفسنجان هم با قبول هزینه بخشی از طرح ساماندهی کارتن خواب ها، آمادگی کامل مجموعه شهرداری را اعلام کرد.

فداکار مسئول کمیته امداد رفسنجان نیز برای تحت پوشش قرار دادن این افراد و خانواده هایشان تضمین داد و نماینده خیرین هم از هماهنگی خیریه ها جهت ساماندهی کارتن خواب ها خبر داد.

در پایان مسؤول کمپ پرواز با بیان اینکه کار ساماندهی افراد بی خانمان یک عمل جهادی به‌شمار می رود، تصریح کرد: باید انگیزه لازم را در معتادان کارتن خواب برای پاکی از این پدیده شوم ایجاد کرد و زمینه اشتغال این افراد فراهم شود تا مجددا به سمت اعتیاد بازنگردند.

در این جلسه تاسیس کمپ ویژه بانوان و کمپ اجباری در رفسنجان مورد تأکید و توجه قرار گرفت.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید