• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
انهدام باند سرقت اماکن خصوصی در رفسنجان
دسته بندی: عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: پنجشنبه ۱۳/خرداد/۱۴۰۰

انهدام باند سرقت اماکن خصوصی در رفسنجان

سرپرست فرماندهی انتظامی رفسنجان از شناسایی و دستگیری باند ۴ نفره سارقان سابقه دار و اعتراف آنها به ۱۵ فقره سرقت از اماکن خبرداد.


#رفسنجان_زیبا| به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمد جواد آرامون در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام وقوع سرقت از یک انبار پسته در شهرستان، بلافاصله موضوع شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: با دستیابی به سرنخ‌هایی از محل سرقت، مشخص شد سارقان با یک دستگاه خودرو پراید سواری اقدام به سرقت کردند که با اقدامات فنی و پلیسی و بررسی مستندات علمی موجود مخفیگاه سارقین موردنظر در شهرستان شناسایی و تمهیدات لازم برای دستگیری آنان آغاز شد.

سرهنگ آرامون بیان داشت: مأموران طی هماهنگی با مقام قضایی و در عملیات منسجم موفق به دستگیری باند سه نفره سارقان و یک نفر مالخر و کشف اموال مسروقه به ارزش یک میلیارد ریال شدند.

سرپرست انتظامی شهرستان رفسنجان در پایان با اشاره به اعتراف سارقان به ۱۵ فقره سرقت از اماکن خصوصی در سطح این شهرستان افزود: متهمان دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شدند.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید