• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
انقلابی یا غیرانقلابی؛ مسأله این است! مرزبندی های سیاسی جای خود را به انقلابی گری بدهد
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: چهارشنبه ۰۶/بهمن/۱۴۰۰

انقلابی یا غیرانقلابی؛ مسأله این است! مرزبندی های سیاسی جای خود را به انقلابی گری بدهد

نماینده مردم رفسنجان و انار و دبیر کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: مرزبندی و تقسیم بندی های سیاسی باید جای خود را به شاخص اصلی نظام که انقلابی گری، ولایتمداری و جهادگری است بدهد و افراد موضع خود را تنها در دو بخش انقلابی و غیرانقلابی مشخص کنند.


#رفسنجان_زیبا| به گزارش پایگاه اطلاع خدمت حجت الاسلام دکتر حسین جلالی در سخنانی اظهار داشت: نزدیک به چهل سال کشور و به تبع آن شهرستان رفسنجان گرفتار دودستگی یا چند دستگی و بحث چپ و راست و اصلاح طلب و اصولگرا است و این تقسیم بندی مطلوب نظام و مقام معظم رهبری نیست.

وی ادامه داد: این مرزبندی و تقسیم بندی باید جای خود را به شاخص اصلی نظام که انقلابی گری، ولایتمداری و جهادگری است بدهد و افراد موضع خود را تنها در دو بخش انقلابی و غیرانقلابی مشخص کرده و در عمل ثابت کنند.

حجت الاسلام جلالی با بیان اینکه انقلابی ها باید متحد و یکصدا باشند تا کشور و نظام رو به جلو حرکت کند، تصریح کرد: اصل در انتخاب ها و عزل و نصب ها هم بر شایسته سالاری و نیروهای کارآمد است.

وی خاطرنشان کرد: در رفسنجان یک پرچم بیشتر نباید بلند باشد و آن پرچم انقلابی گری و ولایتمداری است و هرچه متهم به باند و جناح و سیاسی بازی هست، محکوم بوده و باید طرد شود.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس اضافه کرد: اگرچه اختلاف سلیقه وجود دارد که طبیعی است، اما در مبانی و اصول باید همه زیر یک پرچم و آن هم پرچم انقلاب و ولایت باشیم.

وی ابراز کرد: از همه هنرمندان، ورزشکاران، اصناف و… درخواست دارم مراقب باشند طعمه مرزبندی ها نشوند و برای نظام سربازی کنند.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید