• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
امضای تفاهم نامه همکاری منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان با دانشگاه آزاد کرمان
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: سه شنبه ۰۳/آبان/۱۴۰۱

امضای تفاهم نامه همکاری منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان با دانشگاه آزاد کرمان

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کرمان، تفاهم نامه همکاری در زمینه های علمی، پژوهشی و فناوری امضا کرد.


رفسنجان زیبا| به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان؛ به منظور تقویت و توسعه همکاری فی ما بین و با هدف دسترسی و بکارگیری دانش فنی و فناوری روزآمد در اجرای طرح های پژوهشی، مطالعاتی، توسعه‌ای، کاربردی، مشاوره ای، آموزشی، سرمایه گذاری در صنایع مختلف و دانش بنیان در موضوعات مرتبط با نیازهای منطقه ویژه به منظور دستیابی به دانش مربوطه و فناوری های مورد نیاز منطقه ویژه، تفاهم نامه ای میان منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان و دانشگاه آزاد کرمان امضا شد.

طبق این تفاهم منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان متعهد شد تا در رابطه با پروژه های تحقیقاتی مرتبط و مورد نیاز خود با محفوظ داشتن مقررات خود، این دانشگاه را در الویت نسبی قرار دهد.

هم چنین در زمینه تولید خودروهای الکتریکی و سایر الویت های منطقه ویژه و دانشگاه، طرفین متعهد شدند تمامی ظرفیت های علمی و سرمایه گذاری از سوی دانشگاه و امکانات آب، برق و گاز برای اجرای تحقیقات و پژوهش ساخت نمونه اولیه و آزمایشگاهی از سوی منطقه ویژه برای تولید انبوه را در اختیار دانشگاه و شرکت های وابسته قرار دهند.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید