• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
نمایشگاه توانمندیها و نیازمندیها؛ اقدام قابل تحسین مجتمع مس سرچشمه در حمایت از شرکت های داخلی
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: چهارشنبه ۱۹/بهمن/۱۴۰۱

نمایشگاه توانمندیها و نیازمندیها؛ اقدام قابل تحسین مجتمع مس سرچشمه در حمایت از شرکت های داخلی

سرپرست معاونت اقتصادی استانداری کرمان: از مجتمع مس سرچشمه تشکر می کنم که به شرکت‌های داخلی رفسنجان اعتماد کرده؛ باید حمایت ها در معرفی نیازمندی‌ها و اعتماد به شرکت‌ها بیشتر شود.


رفسنجان زیبا| سرپرست معاونت اقتصادی استانداری کرمان در حاشیه افتتاح سومین نمایشگاه توانمندی ها و نیازمندی های مجتمع مس سرچشمه، گفت: از مجتمع مس سرچشمه تشکر می کنم که به شرکت‌های داخلی رفسنجان اعتماد کرده و باید حمایت ها در معرفی نیازمندی‌ها و اعتماد به شرکت‌ها بیشتر شود تا بتوانند قطعات بیشتری را بومی‌سازی کنند.

حسن زاده با اشاره به شعار سال، با اعلام حمایت از شرکت های دانش بنیان، از تمام شرکت‌ها برای عرضه توانمندی‌های خود و کمک به ضنایع دعوت کرد و افزود: بهتر است شرکت‌ها به سمت دانش بنیان بروند و به دانش‌بنیان‌ها اعتماد کنند.

وی بازدید دانشجویان از ظرفیت‌های صنعتی را در رفع نیازهای صنایع مؤثر خواند و گفت: ظرفیت‌هایی مانند توانمندی جوانان استان، وجود دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و نیز شرکت‌ها و ظرفیت‌های معدنی در استان می‌توانند به رفع نیازهای شرکت مس و سایر شرکت‌ها کمک کنند.

امیر حسن‌زاده لزوم برپایی نمایشگاه‌های گسترده‌ در سراسر استان را خواستار شد و تصریح کرد: در این نمایشگاه ها باید توانایی جوانان و نیازهای شرکت‌ها معرفی شود و شرکت‌هایی که می توانند قطعات موردنیاز را تولید و بومی‌سازی کنند، حضور یابند.

سرپرست معاونت اقتصادی استانداری کرمان همچنین با ارزیابی مثبت از رشد تولید در مجتمع مس سرچشمه رفسنجان اظهار کرد: توانایی مجتمع در تولید ۱۵۰ هزار تن کاتد و افزایش چهار درصدی نسبت به سال قبل نشان دهنده توانایی مطلوب مجتمع است؛ اما باید برای توسعه صنایع پایین‌دستی مس و قطعه‌سازی‌ بیشتر تلاش کند.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید