• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
تعیین شعبه معاون دادستانی ویژه رسیدگی به جرم سرقت پسته در رفسنجان
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: سه شنبه ۰۲/شهریور/۱۴۰۰

تعیین شعبه معاون دادستانی ویژه رسیدگی به جرم سرقت پسته در رفسنجان

دادستان رفسنجان از تعیین شعبه معاون دادستانی ویژه رسیدگی به جرم سرقت پسته در آستانه فصل برداشت خبر داد.


رفسنجان زیبا| ایمان شهسواری دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رفسنجان با اشاره به برگزاری جلسات متعدد برای پیشگیری از سرقت پسته در آستانه فصل برداشت، گفت: طی این جلسات مصوب گردید عرضه پسته تر با هماهنگی پاسگاه انتظامی مربوط و بخشداری و اتاق اصناف انجام گیرد.

وی افزود: هم چنین به منظور پیشگیری از سرقت، مقرر شد جابجایی پسته تر با هماهنگی پاسگاه انجام گیرد و کشاورزان محترم از بکارگیری کارگران اتباع بیگانه برای امور نگهبانی خودداری کنند.

شهسواری تأکید کرد: کارگران و سر کارگران نیز ملزم شدند خود را به موقعیت یاب مجهز کرده و نگهبانان محله در روستا فعال شوند.

دادستان رفسنجان هم چنین از تعیین شعبه معاون دادستانی ویژه رسیدگی به جرم سرقت پسته خبر داد و افزود: اداره زندان شهرستان نیز موظف شد از پانزدهم مرداد ماه تا هیجدهم آبان ماه از اعطای مرخصی به زندانیان محکوم به سرقت خودداری نماید.

وی با بیان اینکه گشت های رضوییون در فصل برداشت پسته آماده فعالیت هستند، خاطر نشان کرد: ضروریست دهیاری ها جهت جلوگیری از سرقت، اقدام به نصب دوربین در ورودی و خروجی روستاها نمایند.

این مقام قضایی به اجرای موفق طرح پیشگیری از سرقت در سال گذشته اشاره کرد و گفت: قصد داریم امسال هم طرح مزبور را با همکاری اعضا در شهرستان اجرا کنیم.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید