• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
افزودن بخش ویژه به دومین جشنواره عکس از «چشم دختران ببینیم»
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: دوشنبه ۱۹/خرداد/۱۳۹۹

افزودن بخش ویژه به دومین جشنواره عکس از «چشم دختران ببینیم»

به گزارش رفسنجان زیبا، مدیر فرهنگی اجتماعی شهرداری رفسنجان با اعلام این خبر افزود: با توجه به اینکه کرونا بسیاری از خانواده و مردم را تحت تأثیر قرار داده است، بر آن شدیم تا در دومین دوره برگزاری جشنواره بخش ویژه ای را به این موضوع اختصاص دهیم. محمد رفیعی با ابراز خرسندی از برگزاری موفقیت آمیز اولین دوره جشنواره…


به گزارش رفسنجان زیبا، مدیر فرهنگی اجتماعی شهرداری رفسنجان با اعلام این خبر افزود: با توجه به اینکه کرونا بسیاری از خانواده و مردم را تحت تأثیر قرار داده است، بر آن شدیم تا در دومین دوره برگزاری جشنواره بخش ویژه ای را به این موضوع اختصاص دهیم.

محمد رفیعی با ابراز خرسندی از برگزاری موفقیت آمیز اولین دوره جشنواره عکس «از چشم دختران ببینیم» تصریح کرد: جشنواره عکس دختران که سال گذشته برای اولین بار برگزار شد، توانست موج عظیمی از همراهی و حضور بانوان را در برنامه های فرهنگی اجتماعی به وجود آورد؛ امیدواریم این اتفاق ارزشمند برای دومین سال متوالی نیز تکرار شود.

وی خاطرنشان کرد: بانوان و دختران نقش مهمی در حفظ و گسترش فرهنگ عمومی در خانواده ها دارند و توجه به این قشر تأثیرگذار می تواند در ایجاد جامعه ای پویا و بانشاط مؤثر باشد.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید