• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
افزایش ۱۰۸ درصدی کشف سرقت های سیم برق در رفسنجان
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: چهارشنبه ۱۰/اسفند/۱۴۰۱

افزایش ۱۰۸ درصدی کشف سرقت های سیم برق در رفسنجان

فرمانده نیروی انتظامی رفسنجان: در ۱۱ ماهه سال جاری با تلاش شبانه روزی همکارانم در گشت انتظامی و پلیس های تخصصی موفق به افزایش ۱۰۸درصدی کشف سرقت های سیم برق نسبت به مدت مشابه سال قبل شدیم.


رفسنجان زیبا| سرهنگ اکبر نجفی با تمجید از افزایش قدرت و توانمندی پلیس در کشف سرقت ها، گفت: در ۱۱ ماهه  سال جاری با تلاش شبانه روزی همکارانم در گشت انتظامی و پلیس های تخصصی موفق به افزایش ۱۰۸ درصدی کشف سرقت های سیم برق نسبت به مدت مشابه سال قبل شدیم.

فرمانده انتظامی  رفسنجان پیشگیری را یک اصل انکارناپذیر در ماموریت‌های انتظامی دانست و گفت: به کارگیری اصل پیشگیری با مجموعه ماموریت‌های فراجا عجین شده و به عنوان اولویت طرح‌ها و اقدامات پلیس در دستور کار قرار دارد.

وی اصلاح شبکه سیم های برق با همکاری نهادهای ذی ربط را راهگشا دانست و تصریح کرد: قرار داشتن رفسنجان در چهار راه مواصلاتی استان، وجود معادن و شرکت ها و منابع غنی پسته، مهاجر پذیر بودن و حضور گسترده اتباع می تواند یکی از عوامل بالقوه جهت افزایش سرقت ها در این شهرستان باشد.

سرهنگ نجفی خاطرنشان کرد: از جمله اقدامات اثر بخش در راستای افزایش این کشفیات را می توان برگزاری جلسات متعدد با فرمانداری، دستگاه قضا، اداره برق و استفاده از ظرفیت گشت های رضویون و تلاش شبانه روزی عوامل انتظامی دانست که موجب افزایش ۳۲ درصدی دستگیری سارقان و مالخران و افزایش ۴۵ درصدی توقیف وسایل نقلیه دخیل در سرقت های سیم برق را نام برد.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید