• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
اعمال محدودیت های شدید کرونایی برای تالارهای پذیرایی در رفسنجان
دسته بندی: تازه های شهر عمومی ورزش و سلامت انتشار: شنبه ۲۵/بهمن/۱۳۹۹

اعمال محدودیت های شدید کرونایی برای تالارهای پذیرایی در رفسنجان

فرماندار رفسنجان مصوبات جدید ستاد مقابله با کرونا در شهرستان رفسنجان را اعلام کرد و گفت: از سی ام بهمن ماه کلیه پرسنل تالارها باید هفتگی نسبت به انجام آزمایش کرونا اقدام نمایند.


رفسنجان زیبا| مصوبات جدید ستاد مقابله با کرونا شهرستان رفسنجان به شرح ذیل اعلام شد:

با توجه به تصمیم ستاد ملی، در ادامه تشدید محدودیت ها در شهرها تردد درون شهری از ساعت ۲۱ تا ۳ صبح در رفسنجان همچون سابق ممنوع بوده و کسانی که رعایت نکنند جریمه خواهند شد.

از پنج شنبه ۳۰ بهمن ماه ۹۹ کلیه تالارهای پذیرایی شهرستان باید با تعداد حداکثر ۵۰ نفر خانم، ۵۰ نفر آقا در هر سالن نسبت به ظرفیت فعالیت داشته باشند. ضمنا کلیه پرسنل باید هفتگی نسبت به انجام آزمایش کرونا اقدام نمایند .

با توجه به شکننده بودن وضعیت بیماری در شهرستان، اصناف و کسبه ضمن الزام به رعایت شخصی پروتکل های بهداشتی به مشتریانی که فاصله اجتماعی را رعایت نمی نمایند و یا از ماسک استفاده نمی کنند تذکر داده و از ارائه خدمات به آنان خودداری کرده تا مجبور به تعطیلی در روزهای پایانی سال نشوند. صمن تشکر از رعایت کنندگان بدیهی است مراجع مربوطه با متخلفین احتمالی برخورد قانونی خواهند کرد .

از آنجاییکه وضعیت شهرستان زرد و شکننده است بیماران مشکوک و مثبت به کرونا از ازدحام در مکان های عمومی و شلوغ خودداری کنند و افراد دارای علائم مشکوک به کرونا جهت کنترل و درمان به درمانگاه مراجعه کنند.

به منطور رعایت منع تردد شبانه از ساعت ۲۱ توصیه می شود مشاغل گروه دوم و سایر صنوفی که اقلام ضروری را ارائه نمی دهند فعالیت خود را  از ساعت ۲۱ متوقف نمایند.

با جدیت از همشهریان محترم  خواسته می شود از حضور در مهمانی های خانگی و اجتماعات خودداری کنند.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید