• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
اعلام رضایت سرمربی از اولین پیروزی بانوان مس رفسنجان در رقابت های لیگ برتر
دسته بندی: تازه های شهر عمومی ورزش و سلامت انتشار: جمعه ۰۳/بهمن/۱۳۹۹

اعلام رضایت سرمربی از اولین پیروزی بانوان مس رفسنجان در رقابت های لیگ برتر

سرمربی فوتسال بانوان مس رفسنجان با اعلام رضایت از نتیجه تیم مس مقابل رهیاب گستر از همت شاگردانش در به ثمر رساندن سه گل این دیدار قدردانی کرد.


رفسنجان زیبا| سرمربی تیم فوتسال بانوان مس رفسنجان پس از پیروزی مقابل رهیاب گستر تهران در گفتگوی اختصاصی با رفسنجان زیبا با ابراز خرسندی از موفقیت مس رفسنجان مقابل تیم قوی رهیاب تهران، گفت: این رقابت اولین دیدار ما بود و پیش از این هیچ بازی تدارکاتی نداشتیم؛ لذا می بایست تلاش کنیم بازیکنانمان حتی الامکان هماهنگ کار کنند.

عاطفه رضایی در ادامه با اعلام رضایت از نتیجه بازی، از همت بانوان مس رفسنجان در به ثمر رساندن سه گل این دیدار قدردانی کرد و افزود: بچه ها به جز در موقعیت هایی که دفاع نکردند و گل خوردیم، انرژی گذاشتند و نتیجه خوبی را نیز کسب کردیم.

وی با ابراز امیدواری از روند رو به رشد تیم در ادامه رقابت های لیگ برتر، به دیدار بعدی مس رفسنجان مقابل تیم هیأت فوتبال خراسان در مشهد اشاره کرد و افزود: دیدار سختی را پیش رو داریم و بایستی در یک هفته باقی مانده روی نقاط ضعف تیم کار کنیم.

شایان ذکر است که دیدار امروز تیم های مس رفسنجان و رهیاب گستر تهران با نتیجه سه بر دو به نفع مس در سالن ورزشی امام رضا علیه السلام دانشگاه پیام نور رفسنجان به پایان رسید.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید