• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
از پیش دبستانی تا متوسطه دوم در مدارس هوشمند سرچشمه
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: چهارشنبه ۰۹/تیر/۱۴۰۰

از پیش دبستانی تا متوسطه دوم در مدارس هوشمند سرچشمه

مدیر نمایندگی آموزش و پرورش در شهر سرچشمه، در رابطه با احداث دو مجتمع آموزشی هوشمند گفت: این مجموعه‌ها، دو مجتمع پسرانه و دخترانه ۱۲کلاسه با زیربنای بالغ بر ۳۰۰۰متر است.


رفسنجان زیبا| اکبر خدادادی ادامه داد: این آموزشگاه‌ها از پیش‌دبستانی تا متوسطه دوم را پوشش خواهند داد و شامل کلاس‌های درس هوشمند، فضای بازی و… به صورت مدرن خواهند شد.
وی عنوان کرد: علاوه بر این دو مجتمع که با هزینه شرکت مس احداث می‌شود، دو مجموعه هنرستان ۹کلاسه و دبستان ۱۲کلاسه هم با مشارکت مجتمع مس سرچشمه در شهر رفسنجان ساخته می‌شود.
خدادادی تصریح کرد: با احداث این دو مجتمع آموزشی هوشمند، شهر سرچشمه به یکی از پایلوت‌های آموزشی در استان تبدیل شده و از پیشروترین متدهای آموزش برخوردار خواهد شد.
براساس این گزارش، تفاهم‌نامه ساخت دو مجتمع آموزشی تمام‌هوشمند در شهر سرچشمه، یک هنرستان ۹کلاسه و یک دبیرستان ۱۲کلاسه در شهر رفسنجان، صبح سه‌شنبه ۸ تیرماه با حضور دکتر احمدی لاشکی؛ معاون پارلمانی و حقوقی وزیر آموزش و پرورش، مدیرکل آموزش و پرورش و مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان، مهندس صالحی؛ معاون پشتیبانی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان، روح‌الله ابوالهادی؛ مدیر روابط عمومی و خدمات اجتماعی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان و دکتر تقوی؛ مدیر آموزش و پرورش شهرستان رفسنجان، در رفسنجان منعقد شد.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید