• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
از تیپ شهید امینی در رفسنجان رونمایی شد
دسته بندی: عمومی انتشار: چهارشنبه ۱۹/آذر/۱۳۹۹

از تیپ شهید امینی در رفسنجان رونمایی شد

تیپ سردار شهید حاج احمد امینی از وابستگان لشکر پیشکسوتان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در رفسنجان به فرماندهی حاج محمد میرزایی آغاز بکار کرد.


به گزارش رفسنجان زیبا؛ سردار معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: هدف از تشکیل لشکر پیشکسوتان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی انسجام جبهه انقلاب اسلامی است. این لشکر در حوزه سیاسی کاری قرار نخواهد گرفت، پیشکسوتان چه با نگاه ملی و چه اعتقادی مرجعیت دارند و مردم آنها را قبول دارند، این انسان ها بزرگ هستند و خرج این و آن نمی شوند و تنها هزینه انقلاب، ولایت و مردم می شوند.
وی افزود: کرمان قله و سرچشمه مکتب سردار سلیمانی است سردار سلیمانی همان راهی را رفت که امامش از او خواست، همه باید بدانند که سردار هم در حوزه فردی و هم ساختار نظام اسلامی چه کرد.
وی در ادامه گفت: رفسنجان با عقبه و شهدای بزرگی که تقدیم کرده قطعا می تواند در تشکیل تیپ پیشکسوتان دفاع مقدس، الگوی عملی برای کشور باشد.
فرمانده سپاه ثارالله کرمان خاطر نشان کرد: سپاه و بسیج مستضعفین نگهبان نظام اسلامی است، به فرمان امام پیش برندگی نظام را در دستور کار قرار داده و در هر مرحله ای نیاز شد به اقتضای آن وارد عمل می شود تا مشکلات مردم را حل کند چرا که این انقلاب با مردم تعریف می شود.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید