• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
احداث نخستین پارک خیرساز توسط شهرداری رفسنجان
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی ورزش و سلامت انتشار: سه شنبه ۲۲/تیر/۱۴۰۰

احداث نخستین پارک خیرساز توسط شهرداری رفسنجان

شهردار رفسنجان از احداث بوستان جدید در ابتدای بلوار شهید مطهری توسط خانواده مرحوم حاج احمد هاشمیان خبر داد.


رفسنجان زیبا| مهندس مختاری با بیان اینکه اعتبار لازم برای احداث این بوستان نزدیک به ۲۵ میلیارد ریال پیش بینی شده که به طور کامل توسط خانواده مرحوم هاشمیان تأمین گردیده است، گفت: به منظور پاسداشت این اقدام ارزشمند، به پیشنهاد خانواده هاشمیان و با موافقت شورای اسلامی شهر، این محل به نام بوستان کار (یادبود مرحوم حاج احمدآقا هاشمیان) نامگذاری شده است.

وی خیرین و نیکوکاران رفسنجانی را پیشتاز فعالیت های عام المنفعه و خیرخواهانه در شهر دانست و گفت: مشارکت خیرین با شهرداری در ساخت شهری آباد و پویا برای شهروندان مؤثر بوده و آثار و برکات مثبت آن در زندگی افراد و جامعه نیز پدیدار خواهد شد و فرهنگ نیکوکاری در میان نسل های آینده را گسترش می دهد.

شهردار رفسنجان با اشاره به اینکه ورود افراد نیک اندیش و دلسوز به اجرای پروژه های شهری به رفع نیازهای اساسی و ضروری شهروندان منجر می شود، تصریح کرد: اقدامات پر خیر و برکتی چون احداث عمارت گلستان امین، ساخت مجموعه عام المنفعه خجسته آگاه و … نمونه فعالیت ها و اقدامات ارزشمندی است که در سال های گذشته به همت شهرداری و شورای شهر اجرا و به شهروندان تقدیم شده است.

مهندس مختاری ضمن دعوت از تمامی خیرین، واقفین و سرمایه گذاران برای مشارکت در ساخت و اجرای پروژه های شهری، گفت: شهروندان محترم برای اطلاع از پروژه های در حال اجرا یا آتی شهرداری رفسنجان می توانند به واحد سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری رفسنجان واقع در شهرداری مرکزی مراجعه نمایند.

نخستین پارک خیرساز رفسنجان به مساحت بیش از ۱۰ هزار مترمربع ابتدای بلوار شهید مطهری احداث می شود که تاکنون بیش از ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید