• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
اجرای نورپردازی شهری با پرده نمایش «پوینت‌لایت» برای نخستین بار در استان کرمان
دسته بندی: تازه های شهر انتشار: شنبه ۱۸/تیر/۱۴۰۱

اجرای نورپردازی شهری با پرده نمایش «پوینت‌لایت» برای نخستین بار در استان کرمان

سرپرست اداره سیما و منظر شهرداری رفسنجان گفت: پرده نمایش «پوینت‌لایت» برای زیبایی بصری و اعلان مناسبت های مختلف در شهر رفسنجان نصب و راه اندازی شده است.


رفسنجان زیبا| به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری رفسنجان، مهندس سیدمجتبی میرزمانی از انجام فضاسازی شهر متناسب با اعیاد قربان و غدیر خبر داد و اظهار کرد: شهرداری رفسنجان در آستانه دهه ولایت و اعیاد سعید قربان و غدیر با اجرای نورپردازی های متنوع برای افزایش جذابیت و زیبایی بصری در سطح شهر اقدام کرده است.
وی ادامه داد: در همین راستا دو تونل نوری با ریسه‌های بلوطی فول کالر در خیابان امام خمینی(ره) سه‌راه ثارالله نصب و راه‌اندازی شده است که قابلیت برنامه‌ریزی برای مناسبت‌های مختلف را دارند.
سرپرست اداره سیما و منظر شهری شهرداری رفسنجان خاطرنشان کرد: شهرداری رفسنجان به عنوان دومین شهر در کشور برای اجرای پرده نمایش «پوینت‌لایت» در سطح شهر اقدام کرده است که در نوع خود بی نظیر است.
وی با بیان اینکه این رخداد برای نخستین بار در استان کرمان اجرا می شود، گفت: پرده نمایش «پوینت‌لایت» ابتدای خیابان امام خمینی(ره) جنب آستان قدس نصب و راه اندازی شده و قابلیت برنامه‌ریزی برای نمایش نوشته‌های متحرک به منظور اعلان مناسبت های مختلف و افکت‌های خاص را دارد.
مهندس میرزمانی هم چنین از نصب ریسه‌های بلوطی فول کالر در خیابان شهدا یاد کرد و افزود: امیدواریم با افزایش جلوه های بصری، زیبایی ویژه ای در معابر ایجاد شود.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید