• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
اجازه نمی دهیم عده ای به شبکه سازی در شرکت مس بپردازند/ با هرگونه فسادی مقابله می کنیم
دسته بندی: تازه های شهر عمومی انتشار: یکشنبه ۱۳/مهر/۱۳۹۹

اجازه نمی دهیم عده ای به شبکه سازی در شرکت مس بپردازند/ با هرگونه فسادی مقابله می کنیم

حجت السلام جلالی گفت: از مدیر عامل شرکت مس هم می خواهیم در مقابل فشارهای مافیای قدرت کوتاه نیاید و با هرگونه فسادی مقابله کند.


به گزارش #رفسنجان_زیبا؛ حجت الاسلام و المسلمین دکتر جلالی نماینده رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به موفقیت های بدست آمده در شرکت مس طی دوره اخیر، این موفقیت ها را مرهون زحمات مدیرعامل و مدیران محترم شرکت ملی صنایع مس ایران و تلاش های بی وقفه و شبانه روزی بدنه کارگری و مهندسی صنعت مس در دوران سخت تحریم ها و جنگ اقتصادی دانست.

وی به دیدار جمعی از نمایندگان استان کرمان با مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران نیز اشاره کرد و از ارائه گزارش مدیرعامل پیرامون طرح های توسعه ای و آتی در این نشست خبر داد و افزود: متأسفانه شرکت ملی مس دچار حواشی از سوی نمایندگانی شده که بی دلیل و بی جهت بی آنکه مس در حوزه انتخابیه آنان باشد، ورود های مداخله جویانه ای دارند و با فشار مدیران را مجبور به عزل و نصب های سیاسی در این بنگاه اقتصادی می کنند.

نماینده مردم رفسنجان و انار ادامه داد: در صورتیکه این رفتارهای غیر انقلابی از سوی این نمایندگان ادامه پیدا کند مجبور می شوم با مواضع شدیدتر و شفافتر با مردم صحبت و نهادهای نظارتی را در جریان بگذارم.

وی ادامه داد: همین دخالت‌های افراد طی سنوات گذشته موجب شده کمترین منافعی از این برخورداری الهی به مردم رفسنجان و انار برسد؛ شرکت ملی مس شرکت سهامی نمایندگان و مدیران سیاسی نیست که هرکسی سهمی بردارد.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید