• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
آغاز عملیات عمرانی احداث ۴ بوستان در رفسنجان
دسته بندی: تازه های شهر عمومی ورزش و سلامت انتشار: چهارشنبه ۲۳/شهریور/۱۴۰۱

آغاز عملیات عمرانی احداث ۴ بوستان در رفسنجان

معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری رفسنجان با تاکید بر اینکه ۵ بوستان محله ای از سال گذشته تا کنون در دست احداث است، از آغاز عملیات عمرانی احداث ۴ بوستان جدید در نقاط مختلف خبر داد.


رفسنجان زیبا| به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری رفسنجان، مهندس سید علی پورباقری اظهار کرد: بوستان‌های خیابان های مصطفی خمینی ۴۵ در محله خواجو، حاشیه های فضای سبز خیابان امامت در شهرک یادگار امام و بلوار فرهنگ در شهرک فرهنگیان تا پایان سال احداث و به بهره برداری می رسند.
وی ارتقاء کیفیت محیط شهری، توجه بیشتر به رفاه شهروندان و افزایش سرانه فضای سبز را از مهمترین اهداف احداث بوستان‌های محله ای عنوان کرد و گفت: بوستان خیابان مصطفی خمینی ۴۵ به مساحت دو هزار مترمربع و اعتبار یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و بوستان بلوار امام علی (ع) ۲۱ به مساحت ۴ هزار مترمربع و اعتبار اولیه ۲۷ میلیارد ریال احداث می شوند.
معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری رفسنجان هم چنین از احداث فضای سبز حاشیه ای خیابان امامت در شهرک یادگار امام به مساحت ۲۰ هزار مترمربع و اعتبار ۲۵ میلیارد ریال خبر داد و گفت: حاشیه فضای سبز بلوار فرهنگ در شهرک فرهنگیان به مساحت ۷ هزار مترمربع و اعتبار ۲۵ میلیارد ریال احداث خواهد شد.
مهندس پورباقری بیان کرد: از مهرماه سال گذشته تا کنون ۹ بوستان محله ای در حال احداث است.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید