• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
آغاز عملیات زیرسازی و آسفالت جاده شاهزاده عباس رفسنجان 
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: جمعه ۱۴/خرداد/۱۴۰۰

آغاز عملیات زیرسازی و آسفالت جاده شاهزاده عباس رفسنجان 

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی از زیرسازی و آسفالت جاده شاهزاده عباس با همکاری مجتمع مس سرچشمه رفسنجان خبر داد.


رفسنجان زیبا| حجت الاسلام دکتر حسین جلالی در خصوص بازدید از جاده شاهزاده عباس رفسنجان اظهار کرد: تقریبا ده روستا در مسیر جاده شاهزاده عباس قرار گرفته و این مسیر سالها محل تردد روستاییان است و علاوه بر محل ییلاق و قشلاق دامداران، منطقه گردشگری و زیارتی است که آخر هفته جمعیت زیادی به خود می بیند که می توان گفت جاده پرترددی است.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: متأسفانه این جاده خاکی و نامناسب است و رهگذران عبوری ازجمله روستائیان که برای خرید مایحتاج خود باید این مسیر را طی کنند مدعی هستند که خودروهایشان در اثر خرابی جاده فرسوده شده است.

وی ادامه داد: از آنجا که روستاهای این منطقه در جوار مجتمع مس سرچشمه رفسنجان قرار گرفته اند و تعدادی از روستاها در اختیار مجتمع است، توقع اهالی منطقه از مس آسفالت این مسیر است که با توجه به درخواستی که از مجتمع مس رفسنجان انجام شد موافقت کردند و زیرسازی دو و نیم کیلومتر از جاده طی انعقاد قرارداد با پیمانکار در حال اجراست و قرار است جاده مغوئیه هم به موازات جاده شاهزاده عباس توسط مس زیرسازی و آسفالت شود.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید