• سال ۱۴۰۲ سال «مهار تورم، رشد تولید»
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
  • تازه ترین اخبار رفسنجان زیبا را در شبکه های اجتماعی به نشانی rafsanjanziba@ بخوانید
  • رفسنجان زیبا؛ مجله خبری شهر رفسنجان
x
آغاز به کار اولین اردیبهشت تئاتر رفسنجان
دسته بندی: تازه های شهر عمومی فرهنگی و اجتماعی انتشار: جمعه ۲۸/اردیبهشت/۱۴۰۳

آغاز به کار اولین اردیبهشت تئاتر رفسنجان

جشن اردیبهشت تئاتر رفسنجان که اولین جشن اردیبهشت در سطح شهرستانی می‌باشد صبح پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت با مسابقه “تک گویی به وقت اردیبهشت” آغاز به کار کرد.


رفسنجان زیبا | اولین اردیبهشت تئاتر رفسنجان با هدف ایجاد همدلی بین جامعه تئاتر، تولید آثار بیشتر و معرفی این هنر به مخاطبین برگزار شده است.

در این مسابقه ۳۰ هنرجو، متون خود را ارسال نموده و ۱۸ نفر موفق شدند آثار تولیدی خود را در موعد مقرر به دبیرخانه اردیبهشت تئاتر رفسنجان برسانند. از ۱۸ اثر، ۱۴ نمایش مونولوگ (تک گویی) به بخش مسابقه راه یافت و آثار خود را در دو قسمت صبح و عصر در مقابل داوران به اجرا رساندند.

تماشای تئاتر برگزیده چهل‌ویکمین جشنواره فجر با نام “اسب قاتلین” برای شرکت کنندگان مسابقه تک گویی به وقت اردیبهشت بلافاصله پس از برگزاری مسابقه انجام شد.

از دیگر بخش های اردیبهشت تئاتر شهرستان رفسنجان کارگاه نمایشنامه نویسی است که امروز ۲۸ اردیبهشت با حضور آقای مهدی بذرافشان برگزار گردید و مورد استقبال اهالی تئاتر قرار گرفت.

اولین اردیبهشت تئاتر شهرستان رفسنجان که به پیشنهاد کارگروه مشورتی تئاتر رفسنجان برنامه ریزه شده با حمایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان، شهرداری رفسنجان، شرکت همگامان مس، اتاق بازرگانی شهرستان رفسنجان و کانون پروش فکری، امروز بخش اصلی این مراسم را ساعت ۱۹:۳۰ در خانه حاج آقا علی به پایان خواهد رساند.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید